Вас вітає мережа магазинів Gree

Історія Gree

GREE почала свій розвиток з 1991 року, коли на півдні Китаю (місто Чжухай) два підприємства Guanxiong Plastic Company та Haili Air Conditioner Factory об'єдналися в корпорацію Gree Air Conditioner Factory. Становлення починалося з відкриття одного заводу, що виробляв віконні кондиціонери для внутрішнього ринку. На початку в компанії працювало лише 200 чоловік, а річний випуск продукції не перевищував за 20 тис. одиниць.

Критичний момент наступив у 1994 році. У компанії виникла загроза - масове звільнення. У в цей рік генеральним менеджером стала пані Дун Мінчжу. Вона змінила назву і логотип компанії на створений власний бренд Gree.

Пані Дун Мінчжу працювала в корпорації з момента її заснування, починаючи з посади менеджера з продажу. Сьогодні, завдяки успішному управлінню GREE, вона стала однією з 100 найвпливовіших жінок світу за рейтингом Forbes.

Хронологія успіху:

1995 - корпорація стала лідером в Китаї за обсягом виробництва і продажу. Уже в наступному році корпорація GREE була зареєстрована на національній фондовій біржі.

1999 - в Римі отримана нагорода «Бренд року».

2001 - генеральним директором призначається пані Мінчжу. В цей же час відкривається завод GREE в Південній Америці (Бразилія).

2005 - GREE заявила про себе на світовому ринку кліматичної техніки:

Старт виробництва цифрового (перший в світі!) низькотемпературного теплового насосу для VRF-систем.

Корпорація GREE визнана лідером №1 з випуску побутових неінверторних систем кондиціонування у світі, виробництво понад  10 млн. одиниць спліт-систем.
Вперше в світі GREE запропонувала 6-річну гарантію. Такий значний гарантійний термін на той час не пропонувала жодна компанія.
Отримано вищу премію «Platinum Award» на конкурсі Quality Summit в Нью-Йорку.
Під час глобальної економічної кризи 2008 року свої позиції GREE не втратила свої позиції та збільшила продажі на 46%.

2009 - розпочата співпраця з Daikin Industries. У Китаї, в місті Чжухай, засновуються два підприємства із спільними інвестиціями, контрольний пакет акцій належить GREE. Тут починають виробляти основні компоненти і плати для інверторних спліт-систем та прес-форми інверторних спліт-систем.

В цей же час на заводі китайської корпорації починається збірка побутових інверторних спліт-систем Daikin для внутрішнього ринку Японії.

2011 - інженери GREE вперше запропонували синхронний відцентровий чилер з мотором на постійних магнітах, здатний економити 40% електроенергії в порівнянні з класичним відцентровим чилером. Відкривається виробнича лінія з виготовлення обладнання на пропані (хладагент R290).

У 2012 році пані Мінчжу стала президентом компанії. У цей період був запатентований побутової інвертор з технологією G10, здатний працювати при частоті 1 Гц без вібрації. Продукція GREE виходить на ринок США, починається будівництво американського заводу.

2014 патентування більше 4100 винаходів, запуск інтернет-магазину і винайшли магнітну підвіску інвертора відцентрового чилера, що забезпечує безшумну та найбільш економічну роботу компресора центрального кондиціонера.

2015 розроблений власний інверторний відцентровий чилер для атомних електростанцій з потужністю охолодження в кілька мегакіловатт.

Компанія GREE займає 385 місце в списку Forbes і 1 місце в індустрії побутової техніки.

У наші дні GREE - це найбільший виробник кондиціонерів в Китаї та один з найбільших світових виробників.

У своєму арсеналі GREE має 13 визнаних революційними та зазначених преміями технологічних розробок, більше 30 тис. патентів і власні дослідницькі лабораторії. Щорічно на заводах GREE випускається близько 5,5 млн. промислових моделей і понад 60 млн. побутових кондиціонерів для 160 країн.