Вас вітає мережа магазинів Gree

Напівпобутові кондиціонери Gree

Напівпромислові кондиціонери GREE розраховані на наступні функції:

  • охолодження, 
  • осушення, 
  • обігрів повітря в комерційних об'єктах. 

Всі напівпромислові моделі комплектуються фільтром, що має підвищений термін експлуатації, і налаштування установок можливе за допомогою пульта дротового типу.

Для комерційного застосування споживачеві Gree пропонує купити колонні кондиціонери (з потужністю охолодження до 12,4 кВт), що призначені для установки на об'єктах з уже виконаними ремонтними роботами – у великих фойє, в готелях, в зоні ресепшн і в холах ресторанів. Підвищеної уваги власників готельно-ресторанного бізнесу заслуговують і системи U-Match з універсальними зовнішніми блоками.

Робота обладнання при морозі до -15°С 

Особливість напівпромислових кондиціонерів Gree полягає в можливості забезпечення комфортного середовища при великому скупченні людей. Ця ж особливість актуальна і щодо охолодження взимку. Хочемо зауважити, що виробник всі комерційні кондиціонери Gree імпортує в Україну з встановленим заводським низькотемпературним комплектом, що забезпечує:

  • Охолодження при температурах від -15 ° С до + 48 ° С.
  • Опалення при температурах від -15 ° С до + 24 ° С.

Слід зазначити: у колонних моделей допустимий вуличний «мінус» становить -7 ° С, і функціонувати на охолодження вони можуть тільки при температурі не нижче + 16 ° С.

Моделі, що мають зовнішні блоки неінверторного і інверторного типу

Для поєднання з зовнішнім U-Match блоком може застосовуватися блок внутрішній всіх видів (касетного, напольно-стельового, настінного, канального), відповідний його типорозміру.

Для цього зовнішні блоки напівпромислових кондиціонерів GREE пропонуються в 12 моделях без інвертора і в 10 інверторних варіантах з типорозмірами від 9 до 60, що мають різні габарити корпусу і одно- або двох вентиляторну компоновку.

За допомогою систем U-Match можна обслуговувати великі торгові і обідні зали (установка касетних блоків в підвісні стелі), приміщення з вітражними / панорамними вікнами (напольно-стельові блоки), звичайні приміщення і об'єкти, де потрібен прихований монтаж кондиціонера (канальні блоки).