Warning: session_start(): open(/opt/alt/php72/var/lib/php/session/sess_47481f4d0cd4dad302b31ba1b820ef57, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/marketop/public_html/system/library/session.php on line 69Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /opt/alt/php72/var/lib/php/session) in /home/marketop/public_html/system/library/session.php on line 69 Осушувач повітря Gree

Вас вітає мережа магазинів Gree

Осушувач повітря Gree

2005 - це рік створення першого унікального обладнання для створення здорового мікроклімату і комфортного життя. За завданням керівництва інженери корпорації Gree створили першу модель осушувача повітря. Згодом її було вдосконалено і модернізовано.

Робота осушувача та очищувача спрямована на рішення загальної задачі – поліпшити якість повітря в приміщенні.

У виробництві осушувачів і очищувачів GREE застосовує сучасні технології, власні унікальні розробки і новітні рішення в області обробки повітря.

Очищувач Gree має  багаторівневу систему очищення. Фільтрація забрудненого повітря відбувається через 5 фільтрів. З метою контролю процесу очищення в пристрої встановлені сенсори, що реагують на якість повітряного потоку. Датчик розпізнає різні типи забруднень: пил, бактерії, тютюновий дим.

Осушувач доцільно встановлювати в приміщеннях з високим рівнем вологості, де є ймовірність утворення цвілі і грибків. За допомогою осушувача відновити рівень вологості можна в ванних кімнатах, пральнях, в гаражі та підвалі.