Warning: session_start(): open(/opt/alt/php72/var/lib/php/session/sess_94137af726531002b6fa796f48bf32ec, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/marketop/public_html/system/library/session.php on line 69Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /opt/alt/php72/var/lib/php/session) in /home/marketop/public_html/system/library/session.php on line 69 Побутові кондиціонери Gree

Вас вітає мережа магазинів Gree

Побутові кондиціонери Gree

Найбільшу популярність корпорація Gree отримала завдяки побутовим кондиціонерам. З цього типу кліматичної техніки почалася історія успішного розвитку бренду і продовжує створювати нові технології, функції та дизайни щоб кожен покупець знайшов підходящу модель.

Що таке побутові кондиціонери?

Цей тип кліматичного обладнання призначений для обслуговування квартир, приватних будинків, малих і великих офісів, невеликих магазинів і торгових кіосків – тобто невиробничих об'єктів, для яких буде достатньою потужність охолодження 2-12 кВт. Модельний ряд побутових кондиціонерів у представлені у вигляді спліт-систем. Багато з моделей мають функцію прискореної роботи (Turbo), плазмовий іонізатор і систему зниження шуму.

Які переваги у побутових спліт-систем?

Всі спліт-системи GREE для побутового використання мають наступні особливості та функції:

  • Захист від цвілі та грибків.
  • Захист від подачі холодного повітря в режимі опалення.
  • Захищений від замерзання зовнішній блок.
  • Панель внутрішнього блоку – легко знімається.
  • Жалюзі, що забезпечують максимально широкий повітряний потік, який можна направити, в тому числі, уздовж стелі.
  • Захищений компресор.
  • Наявність функції «Авторестарт» і самодіагностика.
  • Всі моделі мають пульт ДУ з можливістю блокування від дітей, а моделі Smart і U-Crown можуть також управлятися через Wi-Fi за допомогою Android програми та власного смартфона або планшета.

Яка різниця у неівнерторних та інверторних кондиціонерів?

Корпорація Gree розробила кондиціонери мають два типи виконання:

  • неінверторні
  • інверторні

Gree пропонує у неінверторних моделей кондиціонери х двома блоками - мультисистеми Free March, що рекомендовані для встановлення в офісних приміщеннях. Вартість широко доступна для неінверторних моделей.

Побутові інверторні кондиціонери Gree - це широкий ряд моделей, одні мають традиційний «офісний» зовнішній вигляд, практично безшумних ультратонких дизайнерських моделей і мультисистем з можливістю використання вбудованих внутрішніх блоків. До зовнішнього блоку мультисистеми можливе підключення до 5 внутрішніх блоків – касетного, канального, напольно-стельового та настінного типів, що буде плюсом для великих офісів, будинків і квартир з високими вимогами до дизайну інтер'єру.

Всі спліт-системи TM Gree можуть обігрівати будинок. Неінверторні моделі здатні нагрівати повітря тільки при зниженні температури до -7 ° С. Серед інверторних кондиціонерів є моделі, розраховані як на невеликі морози – до -5 ..- 7 ° С (наприклад, серії Smart, U-Poem), так і кондиціонери, здатні працювати при -15 ..- 20 ° С. Також компанія пропонує аналогічні тепловим насосам спліт-системи, що витримують морози до -30 ° C (серія U-Crown).

Від традиційних до дизайнерських моделей Gree

Шум від побутових дизайнерських моделей GREE, які працюють на мінімальній швидкості, не перевищує 19-22 дБ, що порівняно з шелестом листя на природі. Такі кондиціонери для спальні – кращий вибір!