Warning: session_start(): open(/opt/alt/php72/var/lib/php/session/sess_5157227d6f5ff5e11e9a80afe9b1ced6, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/marketop/public_html/system/library/session.php on line 69Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /opt/alt/php72/var/lib/php/session) in /home/marketop/public_html/system/library/session.php on line 69 Замовити монтаж

Вас вітає мережа магазинів Gree

Послуги з монтажу. Сервісний центр

Шановний клієнт, ми раді що ви стали власником оригінальної кліматичної техніки виробника-гіганта і одного з лідерів за кількістю випущених кондиціонерів у світі, GREE Electric Appliances Inc. 

gree.net.ua гарантує найвищу якість придбаної техніки і оперативний гарантійний сервіс у разі виникнення неполадок.

Кондиціонери Gree представлені в побутовій і напівпромисловій серіях.

  • Терміни гарантії на напівпромислові моделі, в тому числі GMV, – 3 роки.
  • На побутові спліт-системи GREE – 3-5 років.

Трирічна гарантія надається на всі кондиціонери, за умови дотримання вимог монтажу та експлуатації агрегатів.

Розширена гарантія терміном на 5 років для побутових моделей дійсна лише при дотриманні декількох додаткових вимог:

  • Побутовий кондиціонер повинен використовуватися тільки в приватних приміщеннях. Встановлення побутових моделей на території комерційних об'єктів (в готелях, магазинах, ресторанах, на АЗС тощо) передбачає гарантію не більше 3 років!
  • В гарантійному талоні має стояти печатка компанії-продавця.
  • В гарантійний талон необхідно коректно внести дані (дивіться зразок заповнення).
  • Кондиціонер повинен проходити регулярне технічне обслуговування силами сертифікованої компанії (мінімум – один раз на 12 місяців). Після кожного регламентного ТО фахівцями обслуговуючої компанії в гарантійному талоні робиться відповідна відмітка.
  • На кондиціонери, які забезпечують робочий процес підприємств (наприклад, кондиціонери для дата-центрів і серверних), надається гарантія не більше 1 року.

Здійснюючи покупку кліматичного обладнання безпосередньо в нашій мережі магазинів, користуючись послугами наших професіоналів, покупець отримує розширену гарантію 5 років на техніку і додатковий рік на проведені монтажні роботи. Таким чином дотримуються всі рекомендації і технології установки. Вся інформація зазначається в гарантійному талоні і акті виконаних робіт.

Замовити монтаж і обслуговування кліматичної техніки ви можете по телефону: +38 (044) 22 88 328.

Актуальні ціни і перелік послуг, що надаються Ви знайдете тут.

Всі види робіт здійснюються тільки кваліфікованими спеціалістами по території всієї України.