Вас вітає мережа магазинів Gree

ПВУ

В категорії немає товарів

Про ПВУ Gree

Установки GREE припливно-витяжного типу мають пластинчастий рекуператор, що зберігає до 79% тепла або холоду з повітря, що виводиться з приміщень, і передає його приток. Така конструкція рекуператора знижує навантаження на електричний калорифер і забезпечує економію (до 26%!) електроенергії на рік.

Вентиляційне ПВУ GREE, запропоноване для одно- і трифазних електромереж, забезпечує повітрообмін до 360-3000 м³/год. 

Для чого потрібен ПВУ від Gree?

Чотири моделі, що працюють від мережі 220В і призначені для експлуатації в індивідуальних будинках та квартирах. Вони мають 3 швидкості для більш гнучкого налаштування продуктивності. 

Установки з живленням 380 В, виконані в одношвидкісному варіанті, пропонуються в трьома модифікаціях і забезпечують продуктивність 1,5-3 тис. М³/год, що оптимально для заміських садиб, малоповерхових будинків та комерційних об'єктів.

Крім сучасного рекуператора, в установках є два повітряних фільтра, а також застосовується управління від проводового настінного пульта з інформативним LCD дисплеєм і таймером. Однофазні моделі зібрані в компактному корпусі висотою 306-380 мм, що оптимально для вбудовування в підвісні стелі. Рівень шуму двигуна – всього 37-46 дБ.

За більш детальною інформацією та актуальними цінами зв'яжіться з менеджерами нашого інтернет-магазину gree.net.ua